Jak dbam o energię – tekst gościnny

Kilka tygodni temu jedna z osób, z którą na co dzień współpracuję, zadała mi pytanie: jak dbam o swój poziom energii. W odpowiedzi najpierw zapytałam: której energii – tej psychicznej czy fizycznej? I już w momencie zadawania tego pytania zdałam sobie sprawę, iż są one dla mnie równoważne – gdy jedna niedomaga, z drugiej też nie korzystam w pełni.

Karolina jest jednym z Partnerów Produktywności w ramach aplikacji intencjonalnie.pl . Oprócz możliwości skorzystania z usługi i osiagania swoich celów dzięki wsparciu Partnera Produktywności, na stronie można znaleźć również sporo wiedzy i artykułów.

Jeden z artykułów jaki pojawił się w ostatnim czasie dotyczy jej pracy nad własną produktywnością, zapraszamy do czytania! Dajcie znać jakie są Wasze sposoby na budowanie nawyków i bycie produktywnym 🙂

Nikt nie znajdzie za Ciebie złotego środka na bycie efektywnym i produktywnym, ale mam nadzieję, że kilka moich osobistych przykładów pomoże Ci znaleźć swoją drogę. Ja sama szukałam jej dosyć długo i dopiero „przymusowa” praca w home office oraz notoryczne zmęczenie uzmysłowiły mi, ile mogę jeszcze poprawić ?