Karola jako mentorka w Tech Leaders

Wczoraj oficjalnie został zakończy program mentoringowy Tech Leaders organizowany przez Women in Technology Poland! Tech Leaders to 4 miesięczny program mentoringowy dla kobiet, które chcą rozpocząć swoją karierę lub rozwinąć swoje umiejętności w branży IT/ nowych technologii, zarówno jeżeli chodzi o kompetencje techniczne jak i liderskie. Karolina miała przyjemność być częścią tego programu i od lutego do czerwca tego roku być mentorką dla Kasi Krzywickiej, LL.M .

Dziewczyny skupiały się przede wszystkim na rozwoju Kasi jako liderki, kształtowaniu jej zespołu oraz rozwoju w oparciu o talenty.

Dla Karoliny było to wyzwanie, szczególnie, że Kasia jest prawniczką, czyli z zupełnie innej branży niż ta z którą współpracujemy na co dzień. Natomiast głównym obszarem pracy Kasi jest bezpieczeństwo usług cyfrowych. Ma również świetną usługę jaką są videowzory umów.

Każde spotkanie z Kasią dawało jej maksymalnie dużo satysfakcji! Kasia jest kobietą, która jest wulkanem energii, pomysłów i chęci do rozwoju. Jej przemyślenia, pomysły, sposoby na rozwiązywanie problemów – z taką osobą po prostu bardzo dobrze się pracuje! Zawsze punktualna, zawsze przygotowana, z otwartą głową. Czasem trudno za nią nadążyć i jej kolejnymi pomysłami, ale jak już udało nam się delikatnie „uczesać ten chaos”, mam poczucie, że zrobiłyśmy kawał dobrej roboty!

Kasiu dziękuję za ten czas, był dla mnie niezwykle wartościowy!

A co Kasia myśli o programie:

Karolina, jestem wzruszona! Dziękuję za te słowa! Nie mogłam, po prostu nie mogą lepiej trafić! Współpraca z Tobą była dla mnie ogromnie satysfakcjonująca, układająca, inspirującą i porządkująca. Doceniam to, że nie czytasz ludzi po okładce, że jesteś najlepszym słuchaczem świata, że masz otwartą głowę, że tworzyć atmosferę pełną uprzejmości, nie-oceniania, po prostu ZAUFANIA!!!! Dziękuję Ci za ten wspaniały czas oraz Tech Leaders za taki wspaniały program!!!!!