Ja i zespół
= happy relations
(poziom 1)

Dojrzały zespół to taki, który potrafi korzystać z inteligencji zbiorowej, dzielić się swoim doświadczeniem, wspierać się wzajemnie i szybko podejmować właściwe decyzje.

Rozwój zespołu wymaga dużo skupienia, uważności i umiejętności pracy z własnymi emocjami oraz emocjami grupy. By pracować efektywnie i skutecznie się ze sobą komunikować, powinniśmy wspierać zespół w dążeniu do dojrzałości.

Na podstawie naszych doświadczeń chcemy pokazać Ci jak Ty jako członek grupy – niezależnie od swojej roli w niej – możesz jej pomóc w rozwoju. Warto na zespół i jego postęp patrzeć z różnych perspektyw. W praktyce zobaczysz jak zmienia się dynamika zespołu na co trzeba zwrócić uwagę w kolejnych fazach, co daje rozumienie mocnych stron naszych i członków naszych zespołów oraz zastosowanie odpowiednich narzędzi.

Warsztat prowadzony wspólnie z Dominikiem Juszczykiem

Podczas szkolenia:

  • Poznasz uniwersalne narzędzia i podejścia do pracy z zespołem (bez względu na to czy jest on nowy czy pracujący ze sobą od dawna)
  • Dowiesz się jak sprawdzić w jakiej fazie rozwoju jest Twój zespół,
  • Dowiesz się jaką drogę trzeba przejść w kierunku dojrzałości grupy
  • Dowiesz się jak świadome korzystanie z talentów Gallupa wspiera proces grupowy.

Dla kogo?

Dla każdego, kto pracuje z i w zespole.

Do tej pory mieliśmy okazję pracować ze Scrum Masterami, Managerami, Team Liderami Zarządami, Project Managerami, HR Managerami i…Członkami zespołów. Jeżeli, któraś z tych ról jest Ci bliska te warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli nie masz jeszcze zrobionego testu TOP5 Clifton StrengthsFinder, wybierz bilet z kodem do tego badania.

Najbliższe terminy szkoleń

To szkolenie aktualnie nie posiada zaplanowanego terminu.

Jesteś zainteresowany przeprowadzeniem takiego szkolenia w swojej Organizacji? Skontaktuj się z nami.