3 obszary, które możesz poprawić z Zespołem

Kolejny wpis z Karoli na LinkedIn. Trochę o postanowieniach noworocznych, ala tak naprawdę o refleksjach dotyczących pracy z zespołem. Od jakich punktów warto zaczać weryfikację co możemy zmienić, zoptymalicować, ewaluować.

„Nowy rok, nowa ja – to często powtarzane zdanie przy okazji postanowień noworocznych. Ja ich nie stosuje. Zakładam, że w życiu można coś zmienić w dowolnym momencie bez czekania na jakieś szczególne daty. Natomiast część z osób je robi, część po prostu planuje rocznie i od stycznia robi pewne założenia na nowy rok. Zależy mi na tym by pokazać Ci 3 obszary, od których możesz zacząć zmiany, jeżeli pracujesz z zespołami i chciałbyś coś w ich funkcjonowaniu zoptymalizować. „

Małe zmiany, dostosowane do potrzeb, mogą naprawdę poprawić komfort naszej pracy. Sprawią, że zespoły będą bardziej wydajne oraz zmniejszy się stres i poczucie niepewności. Zarówno u lidera, który zbuduje zaufanie członków swojego zespołu, jak i każdego pracownika, który będzie z większą łatwością umiał odpowiedzieć na pytania: kto? co? jak? kiedy?.

Link do tekstu: [ kliknij tutaj ]