Pierwsza ewaluacja – kilka rad na początek

Ewaluacja pracownika to temat, który niejednemu liderowi spędza sen z powiek. Narzędzi do niej jest mnóstwo, możemy wspierać się różnymi technikami, niejedna organizacja ma rozbudowane procesy dotyczące tego obszaru managerskiego. Finalnie to my musimy sformułować do drugiej osoby komunikat, który będzie zrozumiały dla obydwu stron i spowoduje oczekiwane zmiany lub utrwalenie pewnych zachowań.

Czytaj więcej »Pierwsza ewaluacja – kilka rad na początek

Konkurs – wygraj książkę “Zmień Kurs” – Agile Nuts

Cześć, Nadszedł moment, w którym udało nam się rozbudować i doprowadzić naszą stronę do finału kolejnej iteracji. Zmiany z pewnością jeszcze będą zachodzić, ale już teraz chcielibyśmy się z Wami podzielić wszelkimi treściami, które udało nam się na niej zgromadzić. Szczególnie zachęcamy do obejrzenia sekcji… Czytaj więcej »Konkurs – wygraj książkę “Zmień Kurs” – Agile Nuts

Jak dbam o energię – tekst gościnny

Kilka tygodni temu jedna z osób, z którą na co dzień współpracuję, zadała mi pytanie: jak dbam o swój poziom energii. W odpowiedzi najpierw zapytałam: której energii – tej psychicznej czy fizycznej? I już w momencie zadawania tego pytania zdałam sobie sprawę, iż są one dla mnie równoważne – gdy jedna niedomaga, z drugiej też nie korzystam w pełni.

Czytaj więcej »Jak dbam o energię – tekst gościnny